O firmie Albero

Albero drzwi i okna to pierwszy Salon Firmowy STOLBUD Włoszczowa w Gdańsku. Tu znajdziecie Państwo pełen asortyment marki z obrębu trzech kategorii stolarki:

1. bezpieczne drewniane drzwi wejściowe, nadające indywidualny charakter budynkom,

2. drewniane drzwi wewnętrzne wyróżniające się oryginalnością wzorów oraz przeszkleń,

3. okna z drewna, zapewniające ciepło i ciszę.

Jeżeli szukasz drzwi i okien charakteryzujących się niesamowitą trwałością, precyzyjnym wykończeniem, a także oryginalnym wzornictwem... Zapraszamy do Salonu Firmowego STOLBUD Włoszczowa – Albero drzwi i okna w Gdańsku.
O firmie STOLBUD WŁOSZCZOWA S.A.

Stolbud Włoszczowa S.A. to jeden z najbardziej liczących się na rynku producentów drewnianej stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Podstawowym surowcem wykorzystywanym do produkcji jest wysokiej jakości drewno, które wstępnej obróbce poddane było we własnym tartaku.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty zgodności i aprobaty techniczne honorowane na rynku budowlanym.

Jakość naszej drewnianej stolarki potwierdza Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001, a także imponująca ilość nagród zdobytych na imprezach targowych, oraz w ogólnopolskich konkursach i plebiscytach.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Polityka cookies